OSKA 2018 – Etapy a prihlasovanie!

OSKA 2018 s podtitulom “OSKA LIGHT – 7 dní a 7 nocí” alebo “Stredom Slovenska sme ešte nešli”  bude dúfam (učite:)) pohodlná a “lightová” oproti minuloročnej 2017km-ovej a navštívi časti Slovenska, cez ktoré OSKY ešte nikdy nešli. Snáď ju budeme môcť nazvať prívlastkom “aeróbna”. Zároveň splní sen tím, ktorí už roky “prosia” o skrátenie na týždeň a zjednodušenie etáp …nech sa páči, vyskúšame. Dúfam že sa prihlási rekordný počet účastníkov a vytvoríme nádherný pelotón.

PS – pekné Vianoce…ako som sľúbil, 24.12. tradične spúšťame prihlasovanie a zverejňujem etapy …nech sa páči 🙂

OSKA 2018 ALL

 

Dátum OSKY 2018 : 2.9.-8.9.2018

  1. etapa 2.9. : Červený Kameň (Agrofarma) – Donovaly
  2. etapa 3.9.  Donovaly – Levoča
  3. etapa 4.9. Levoča – Zemplínske Hámre
  4. etapa 5.9. Zemplínske Hámre – Krásnohorské Podhradie
  5. etapa 6.9.Krásnohorské Podhradie – Banská Bystrica
  6. etapa 7.9. Banská Bystrica – Bratislava
  7. etapa 8.9. Bratislava – Červený Kameň (Agrofarma)

Detaily etáp sú približné ( viď fotky nižšie), samozrejme zmeny sú vyhradené…pre lepšie a kvalitnejšie cesty bez hustej prermávky.

OSKA 2018 1D OSKA 2018 2D 5D OSKA 2018 3D 4D OSKA 2018 6D 7D (2) OSKA 2018 6D 7D OSKA 2018 6D OSKA 2018 7D

Čo je cieľom v roku 2017? Prejsť okolo Slovenska … zatiaľ OSKOU neprebádanou strednou trasou  Profil etáp a ich dĺžka je viac než “priateľská” 🙂

Prihlásenie – návod: v sekcii ->“informácie pre účastníkov” – > ” prihláška na OSKU “. Alebo vpravo hore na hlavnej stránke -> ” Kontakt a prihlásenie”

Každý účastník bude mať objednaný krátky dres aktuálneho ročníka s číslom aj menom. Účastníkom budú tento rok pridelené čísla podľa vlastného výberu podľa dátumu prihlásenia – tj. kto sa prihlási prvý, bude mať výber zo všetkých čísiel od 1-30 a jeho číslo bude rezervované ( bude na tabuľke aj drese aktuálneho ročníka) !! Preto do SMS nezabudnite zaslať i informáciu “štartovné číslo:” Po jeho potvrdení bude rezervované!

Je nevyhnutné aby sa formou SMS  prihlásil každý účastník ktorý chce OSKU 2018 absolvovať – tj. aj “známi” účastníci z predchádzajúcich ročníkov!… /kvôli ubytovaniu!/ a ideálne čo najskôr. /do 1.5./

Všetci prihlásení musia oznámiť formou SMS či si prajú objednať ubytovanie v konkrétne dni počas OSKY v cieľových mestách, alebo nie !!! Ak si prajete všetky dni ubytovania včítane prvého i posledného dňa tj. 1.9.2018 a 2.9.2018 – do prihlasovacej SMS napísať iba “ubytovanie komplet”!) !! Ubytovanie sa platí vždy na mieste v deň ubytovania. Prihlásenie je záväzné a v prípade stornovania sa odčíta zo zápisného poplatku účastníka !!! 

Samozrejme ako každý rok pri štarte OSKY je pre každého účastníka nevyhnutné predložiť preukaz zdravotného poistenia. Žiaľ bez tejto maličkosti nebude štart pre účastníka možný.

Prihláška na OSKU

Záväzné prihlásenie na OSKU – postup:

čím skôr, tým lepšie – najneskôr do 1. mája (dá sa aj neskôr po individuálnej dohode)

  •   zaslať záväznú prihlasovaciu SMS formou: „OSKA záväzné prihlásenie, meno priezvisko, rok narodenia, bydlisko – mesto,  veľkosť dresu, štartovné číslo:  “ na tel. č. 0903 818 357. Účastníkom budú pridelené čísla podľa vlastného výberu podľa dátumu prihlásenia – tj. kto sa prihlási prvý, bude mať výber zo všetkých čísiel od 1-30 a jeho číslo bude rezervované ( bude na tabuľke aj drese) !! Preto do SMS nezabudnite zaslať i informáciu “štartovné číslo:” Po jeho potvrdení bude rezervované!
  •   zaslať účastnícky poplatok 100 EUR na č.ú. vo forme  IBAN SK50 8360 5207 0042 0309 8317. BIC(SWIFT): BREXSKBX.  Poplatok pokrýva potrebný základ na sprievodné vozidlo na, pohonné hmoty, vodiča sprievodného vozidla, štandardný dres OSKA. Podľa počtu účastníkov môže byť aktuálne potrebné spoločné financie doplatiť na mieste.
  • Číslo dresu : Tvoje číslo VEĽKOSTI cyklistického dresu (XS, S, M, L, XL, XXL) ktorý bude len pre Teba vyrobený aj s menom a číslom – profesionálne vyrobený dres, materiál Micro, 3 vrecká vzadu, zips. Náhľad dresu – viď. galéria  (meno na drese do 30.5. – po tomto dátume meno na drese nevieme garantovať).Tento dres je účastník povinný si vziať so sebou na podujatie, nakoľko bez neho nebude do pelotónu zaradený!

Ostatné oblečenie OSKA okrem dresu ( pozri “informácie pre účastníkov” – “dresy a oblečenie OSKA”) – je potrebné individuálne objednanie  a zaslanie úhrady za oblečenie na vyššie uvedený účet  do 30.5. ( uzávierka 30.mája!! ) Objednanie na martingabormd@gmail.com.

Pozor !!! – Novinka – Účastníci ktorí majú záujem o dresy a oblečenie OSKY pretekárskeho profesionálneho vyhotovenia, musia zaslať s prihlasovacou SMS i požiadavky a objednávku na toto oblečenie. Pozor – uzávierka 30.5.!!!. Ide o finančne náročnejšie profi priľnavé celorozopínacie dresy s ventilačnými modulmi pod pazuchami, aerodynamickými pruhmi v predu a odvetrávaním chrbta. To isté sa týka i vyhotovenia nohavíc a bundy. Ceny tohto nadštandardného oblečenia závisa na počte objednaných kusov v sezóne. Navýšenie oproti poplatkom za štandardné OSKA oblečenie je cca 40 percent. (presne pri objednávke). Oblečenie bolo odskúšané minulý rok na celej OSKE v prototypovom vyhotovení a je výborné – je k nahliadnutiu a “obchytkaniu” v čísle M v Bratislave po individuálnej dohode po prihlásení.