28.8. Púchov- lednické rovne-červený kamen- vršatecké podhradie-
Vršatec – pruské – bohunice-kameničany-bolešov-
klúčové- dolná súča- horná súča- dúbrava-drietoma– kostolná záriečie-chocholná velčice- adamovské krochanovce-melčice lieskové-
ivanovce-štvrtok-trenčianske bohuslavice – bzince pod javorinou –
Lubina hrnčiarové-miškech dedinka-stará turá- myjava-499na vrbovce-500
sobotište- rohov-lopašov- radošovce- mokrý háj- skalica-holíč-
kopčany-brodské- kúty- sekule- borský sv. jur
29.8. borský sv. jur – moravský sv. ján veľké leváre – malé leváre- gajary- jakubov-
záhorská ves- Stupava- devínska nová ves- devín – Bratislava
– po cyklo hrádzi na juh – Vojka – dobrohošť-bodíky -gabčíkovo –
ňárad-sap-medveďov-kľúčovec-
kostihy-okálnice-zlatná na ostrove-pavel-nová stráž-Komárno-malá
iža-iža-patince
30.8. patince -žitava-radvaň nad dunajcom-moča- kravany nad
dunajom-čenkov-mužla- štúrovo-kamenica nad hronom-salka-malé kostihy –
pastovce-bielovce-ipelský sokolovec-kubáňovo-sazdica-
ipľom-preselany nad iplom-šahy- tešmák-ipelské predmostie-velká ves
nad iplom-balog nad iplom- kostihy n.i.-koláre- slovenské
ďarmoty-záhorce- želovce-kiarov- malý kiarov- peťov- kirt- čeláre-
bušince-hámor- trenč- veľká nad ipľom- panické dravce- rapovce-
trebelovce- ratka – filakovo
31.8. Fiľakovo – čampovce-šurice-šťavica-
jablonec-dubno-petrovce-
rimavská seč-lenartovce-abovce-kráľ -štrkovec- krpec-
králik-tornala-gemerská parnica-čoltovo – bohúňovo- gemerská hôrka-
plešivec-silica- silická jablonica-jablonov nad turnou- hrhov- turna
nad bodvou-janík-buzica- nižný lánec-perín-seňa-grajciar-
1.9. Velká Tŕňa -slovenské nové mesto- borša-viničky-streda nad
bodrogom-malý kamenec-velký kamenec-strážne-velký horeš-malý
horeš-královský chlmec-bačka- kapoňa- leles-veľké kapušany-veškovce –
ortov-bajany-lekárovce-
nemecké-krčava-orechová-tibava – choňkovce-podhorod-ruský
hrabovec-dúbrava-ubľa-
Hámre
2.9. Zemplínske Hámre – pčoliné- čukalovce – hostovice- osadné -nižná
jablonka-svetlice-výrava-
havaj-makovce-straškovce-
hunkovce- ladomirová-svidník-nižný orlík-vyšný orlík-nižný
mirošov-vyšný mirošov-hutka- nižná polianka-smilno-bardejovské
kúpele-bardejov
3.9.- Voľný deň / výjazd – Dukla event. Obručné/
4.9. Bardejov – mokroluh – tarnov-gerlachov-malcov-
-obručné-ruská voľa nad poprado -orlov-plaveč-
lubovňa-hniezdne – kamienka-stráňany-velký lipník-červený
kláštor-spišská stará ves-matiašovce-spišské hanušovce-
reľov-slovenská ves- výborná- lendak -kežmarské žlaby- tatranské
matliare-tatranská lomnica-tatranská lesná- horný dolný
smokovec-vysoké tatry-tatranské zruby- tatranská polianka-nová
polianka – vyšné hágy-štrbské pleso
5.9. Štrbské Pleso – podbanské- pribylina- lipt.hrádok-podtureň-
liptovský mikuláš- výjazd do Jasnej Hotel Junior – L. Mikuláš – lipt.
trnovec-lipt. sielnica- lipt. matiašovce- zuberec- Oravice- vitanová- Trstená -námestovo / Priehrada/
6.9. Namestovo – lokca- Mútne – zákamenné-
bystrica vychylovka-stará bystrica- klubina-zborov nad
bystricou-krásno nad kysucou-čadca- turzovka-vysoká nad kysucou-
makov- semeteš -bytča- nimnica- púchov- lednické rovne – červený
kameň.